AKTUÁLNĚ

30. dubna 2018 v 11:00 | M&m |  Treninky

Pátek 25.5.2018 DĚTI, KADETKY, JUNIORKY - předsoutěžní trénink

17:00-17:30 Děti
17:30-18:00 Kadetky
18:00-18:30 Juniorky

Sobota 26.5.2018 DĚTI,KADETKY,JUNIORKY - soutěž Čáslav

Doprava: autobus
Místo: Sportovní hala BIOS Čáslav, Přemysla Otakara II,.938
Sraz: v klubovně, 6:30 odjezd
S sebou: cvičky/kozačky, plátěnky, hůlku, pompom, týmové oblečení, svačinu a pití na celý den, pár peněz na mňamku

SKUPINA PŘÍPRAVKA- TRÉNINK ZRUŠEN!


STARTOVNÍ LISTINA:
Formace mini děti
1. Sluníčka Chotěboř - Duhová víla
2. Přípravka Čáslav - Simsala bim


>>>>Formace baton hobby: děti<<<< HŮLKA DĚTI
1. Sedmikrásky Plaňany - Everytime we touch
2. Motýlci DDM Čáslav - Lízátková párty
3. MiniPanterky Dolní Beřkovice - Jungle Beat
4. SK Šuměnky Šumná - Krtek a kalhoty
5. DDM Brandýs nad Labem - Love on me
6. miniMinnie Štoky - Beep-Beep
7. Pomněnky Brtnice - Party on
8. TS Vergillio Kolín - Beruško, půjč mi jednu tečku
9. Sedmikrásky Plaňany - Léto lásky
10. Rondo Ronov nad Doubravou - Chipz Captain Hook

Formace baton profi: děti
1. Mini Střípky Chlumec nad Cidlinou - Ne pětku ne
2. SilverStar Žleby - Love Me


Formace pompon hobby: děti
1.Sluníčka Zruč nad Sázavou - Jedeme dál
2.Poupata Zruč nad Sázavou - Pompon´s dance

Formace baton hobby: kadet - 1.část
1. Pirouette Brandýs nad Labem - Karneval v Riu
2. Berušky Ivančice - Make You belive In Love
3. Myšky DDM Čáslav - Opa, Opa
4. Viva Liberec - Baby
5. Minnie Štoky - Born this way
6. Sedmikrásky Plaňany - Balada Boa
7. Střípky 2 Moravská Třebová - Move your body - Sia

>>>Formace baton hobby: kadet - 2.část <<< HŮLKA KADETKY
1. TS Vergillio Kolín - Enamorada
2. Střípky Moravská Třebová - Madre Tierra
3. Pomněnky Brtnice - Kung Fu
4. SK Šuměnky Šumná - Rio
5. Vinohradské mažoretky - Bless Myself
6. Fialky Šlapanov - Heaven
7. Minipink Havlíčkův Brod - God is a girl


Formace baton profi: kadet
1.Panterky Dolní Beřkovice - Tango

>>>Formace pompon hobby + profi: kadet<<< POMPOM KADEKTY
1.A. L. A. Zruč nad Sázavou - Gramofonová deska
2.Pomněnky Brtnice - Boum Boum Boum
3.Šuměnky Šumná - Rocky


>>>Formace baton hobby: junior <<< HŮLKA JUNIORKY
1. Pink Havlíčkův Brod - Rain Forest
2. Pomněnky Brtnice - Love You More
3. Vinohradské mažoretky - Samuraj
4. SilverStar Žleby - Swan Lake

Formace baton profi: junior
1.Vinohradské mažoretky - You & I
2.Violetky Chudeřice - The Great Gatsby
3.Vinohradské mažoretky - Move Your Body

>>>Formace pompon hobby + profi: junior<<< POMPOM JUNIORKY
1.Rebels Jaroměř - R. - Teens
2.Pomněnky Brtnice - Poison
3.Alenky Zruč nad Sázavou - Alenka

Formace baton hobby: senior
1.Srdíčka Čáslav - Total Eclipse of the Heart

Formace baton profi: senior
1.TS Vergillio Kolín - We No Speed Americano
2.Rondo Ronov nad Doubravou - Challenge
3.Střípky 1 Moravská Třebová - Loves Just A Feeling fea

Formace twirling profi: senior
1.TS Vergillio Kolín - Divergent


Vyhlášení výsledků formací: baton, pompon, twirling


HARMONGORAM
7,30 - otevření haly
9,00 - slavnostní nástup + zahájení soutěže / abecedně dle měst /
cca 12,00 - vyhlášení výsledků všech skupin
cca 12,30 - začátek odpoledního bloku S/D/T
cca 14,00 - vyhlášení děti, kadetky
cca 17,00 - vyhlášení junior, senior


Pátek 1.6.2018 DĚTI, KADETKY, JUNIORKY - předsoutěžní trénink

17:00-17:30 Děti
17:30-18:00 Kadetky
18:00-18:30 Juniorky

SOBOTA 2.6.2018 - TRÉNINK PŘÍPRAVKA - předvystoupením (fotbalové hřiště)

8:00-9:00
fotbalové hřiště Brtnice

Vyzkoušení sestavy na nedělní vystoupení


Sobota 2.6.2018 DĚTI,KADETKY,JUNIORKY - soutěž Jihlava

Doprava: autobus
Místo: Sprtovní hala u atletického stadionu Modeta Jihlava
Sraz: v klubovně, 9:20 odjezd

S sebou: cvičky/kozačky, plátěnky, hůlku, týmové oblečení, svačinu a pití na celý den, pár peněz na mňamku

Startovní listina
DĚTI A
Mažoretky Pirouette
Bella Berušky Chotěboř
Mažoretky Berušky Jihlava

DĚTI B
Pomněnky Brtnice
Mažoretky Telč - Poupátka
Minnie Štoky

KADETKY A
Jannies Batelov
Mažoretky Berušky Jihlava
Mažoretky ZŠ Pohořelice skupina A
Mažoretky DDM Polná

KADETKY B
MINIPINK Havlíčkův Brod
Rozzetky Pacov
Pusinky 3
Fialky Šlapanov

JUNIORKY A
Mažoretky Pirouette
Pomněnky Brtnice (kadetky)
Mažoretky Berušky SVČ Ivančice
Mažoretky DDM Polná
Mažoretky Telč - Růžičky
B&G Žižkovo Pole

JUNIORKY B
PINK Havlíčkův Brod
BUBBLES Oslavany
Tic Tac Pelhřimov
Mažoretky ZŠ Pohořelice skupina B
Pusinky 2
Stella Vyskytná

SENIORKY
Pomněnky Brtnice
Pusinky 1
Mažoretky Telč - Růže
Pomněnky Šlapanov

Harmonogram
9:00 - 9:45 prezence
10:00 - 10:30 slavnostní nástup
10:45 DĚTI A
11:10 DĚTI B
11:30 - 11:45 Vyhlášení děti A a B
11:50 KADETKY A
12:15 KADETKY B
12:35 JUNIORKY A
13:00 - 13:20 vyhlášení Kadetky A a B
13:20 JUNIORKY B
14:00 SENIORKY
14:20 vyhlášení juniorky A a B, seniorky, ukončení soutěže

Neděle 3.6.2018 - vystoupení PŘÍPRAVKA - Den děti Brtnice

Sraz: 13:30 klubovna (vstup od kurtů na TJ Sokol Brtnice)
Čas vystoupení: 14:10
S sebou: hůlka, bílé cvičky (prosíme aby cvičky měly už všechna děvčata), učesané dva zaplétané copy (né barevná gumička - černá/bílá)
 

INFORMACE

19. února 2018 v 13:34 | M&m

28.4.2018 - PROBÍHÁ KLASICKÝ TRÉNINK VŠECH SKUPIN

SOUTĚŽ ZRUŠENA, POŘADATELEM!!!

Zrušeny tréninky

9. února 2018 v 19:05 | MaM |  Treninky

V SOBOTU 10.2.2017 SE RUŠÍ VŠECHNY TRÉNINKY!!


Další články


Kam dál

Reklama