Říjen 2013

Trénink 26.10.2013

27. října 2013 v 18:20 | Pomněnky |  FotogaleriePokud by někdo chtěl, všechny fotky můžeme dát na flešku, kterou si holky donesou na trénink!

INFORMACE

22. října 2013 v 20:32 | Pomněnky |  Novinky
Ahoj/Dobrý den :-D
Chtěly bychom poprosit v prní řadě holky, aby i doma trénovaly! Netýká se to pouze přípravky (u které je to nejdůležitější), ale i minipomněnek a kadetek. Hůlku by holky měly mít každý den alespoň chviličku v ruce, aby si ta ruka zvykla.

Zadruhé prosíme o zaplacení 100Kč za cukroví (ti kdo ještě nedonesly), chceme zaplatit náklady na pečení paní Jonášové, ale to je možné pouze v případě, že to vybereme všechno! Také připomínáme, že do konce listopadu 2013 se musí zaplatit finance na letošní sezonu (mini + kadetky), přípravka tuto částku musí zaplatit do konce ledna 2014. A také prosíme ty, kteří ještě nedonesly přihlášku na tuto sezonu se všemi potřebnými informacemi, ať ji donesou tuto sobotu na trénink!

V sobotu 26.10. prosíme aby kadetky přišly všechny na sobotní trénink - zkouška kostýmů! Ohledně zkoušky kostýmů minipomněnek zde budeme informovat minimálně týden před tréninkem!

Během víkendu, nebo příštího týdne sem konečně dodáme fotografie ze soustředění a soutěže, bude to v rubrice fotografie v dříve vytvořených článcích, kam jen přidáme odkaz na fotky.

Děkujeme MaM

O pohár medvěda Brtníka

5. října 2013 v 21:06 | Pomněnky |  Fotogalerie
Jenom na úvod, chceme poděkovat všem kdo pomáhali s organizací soutěže, ať s přípravou, nebo přímo na soutěži, sponzorům, porotců a velké dík také patří super moderátorovi Milanu Řezníčkovi! Myslíme, že jsme vytvořili partu šikovných rodičů a soutěž by se mohla stát každoroční tradicí. Aby jste měli takovou radost jako my, tak za námi během soutěž a po soutěži chodilo mnoho rodičů, trenérek ostatních týmů, že děkují za krásné dopoledne a že to byla super organizace! Samozřejmně musíme vychytat mouchy do dalšch let, ale rok od roku to bude lepší! Během týdne se sem budeme snažit dát pár fotografií, výsledkové listiny apod.

A teď k těm vlastně asi nejdůležitějším! Gratulujeme obou týmům ke krásnému vystoupení a nejlepším výsledkům co jsme kdy dosáhly! Jste holky moc šikovný a jsme na Vás obě pyšné! Jste čímdál lepší!

MiniPomněnky - 1. místo
Kadetky - 4. místo

FOTKY OD PANA KŘÍŽE ZDE


NAŠE FOTKY ZDE