Srpen 2016

Září/říjen

25. srpna 2016 v 21:04 | Mam |  Akce
Informace ohledně tréninků naleznete ZDE.

Koukáme na Kalendář akcí a vidíme, že září a říjen pro nás bude opět velmi náročný. Sdílíme proto přehled kdo, kdy a kam. Usmívající se

Plánované akce září/říjen

28.9. nedělejuniorky
Pouťové dechovky (Klášterní zahrada)
Hůlka živá hudba 15:00
Hůlka Heaven 16:00
Sraz v 14:30 v klášterní zahradě.
9.9. pátek
kadetky
miniděti
Se sokolem do školy (fotbalové hřiště)
Pompom - Give it up
Hůlka - Gargamel
Sraz cca 14:00 v klubovně. Vysatoupení na začátek akce.
10.9. sobota
kadetky,
juniorky
Sraz rodáků Opatov
Hůlka - Going up
Hůlka - Heaven
Doprava auty. Juniorky vystoupení v 14:30 a kadetky v 15:30.
18.9. neděleminiděti, kadetky, juniorkyO pelhřimovaský dukát 2016 (DK Pelhřimov)hůlkyAutobus - počítejte celý den.
24.9. sobotaminiděti, kadetky, juniorkyO kalich Jana Žižky (KC Milenium Tábor)hůlkyAutobus - počítejte celý den.
8.10. sobotavšichniO pohár medvěda Brtníka 2016hůlky,pompom
15.10. sobotakadetky, juniorkyO posvícenský koláč 2016 (Sokolovna Moravské Budějovice)hůlky, pompomAutobus - počítejte celý den.

Tréninky 2016

22. srpna 2016 v 16:21 | MaM |  Treninky
A už nám začínají zase tréninky a máme tu pár změn.

Miniděti již nejsou mini a jsou v soutěžní sezóně již naprosto rovnocené ostatním dívkám. Letos s nimi budou jezdit na všechny soutěže a přejmenují se na DĚTI.

Začínáme 3. září 2016 v malé tělocvične v časech jako minulý rok.

Tzn. DĚTI 8:30-9:30
KADETKY 9:30-11:00

Kadetky od 10. září budou mít i technické tréninky od 8:30 ve velké tělocvičně, ale 3. září přijdtě až na 9:30.

JUNIORKY začínají už v pátek 2. září 2016 v 18:00!!

Na všechny se po prázdninách těšíme Míša a Marťa.

Soustředění 2016

22. srpna 2016 v 10:45 | MaM |  Akce

KADETKY

Den první:
Cely den si uzivame slunicka! Rozdelené do skupin jsme se ubytovaly v chatkach po 4 osobach. Zacaly jsme novou sestavu a vyborne tu vari. K obedu jsme mely vypecky se spenatem a polévku, ke svacine jogurt s rohlikem a k veceri bolonské spagety. Odpoledne jsme hraly tymové hry. Vsechny zdravi Pomnenky

Den druhý:
Počasí nám opět přálo a máme minutu nove choreografie! Po snídani jsme trénovaly nové prvky a zdokonalovaly si techniku známých cviků. K svačině byly obří nektarinky. Po obědě jsme se vydaly na hodinovou procházku, kde vznikly parádní fotografie. Odpolední trénování jsme střídaly s hrami, odpočinkem a sváčou - koblížky. Večeře byla taky dobrá, ale na špekáčky u táboráku zbylo v bříšku místo. Po sprše uléháme do postýlek a přejem dobrou noc!


KADETKY A JUNIORKY

Den třetí:
Kadetky si ráno zabalily všechny své věci a pak jsme ještě pilovaly novou sestavu před odjezdem domů. V Nesmĕři je vystřídaly juniorky, které podstoupily křest řekou. Po skamarádĕní s raky jsme šly na řízek. Posilnĕné jsme se vrhly do tréninku na nové sestavy. Teď hrajeme týmové hry a chechtáme se na celé středisko.

JUNIORKY

Den čtvrtý:
Celý den nás sluníčko nešetřilo. Nacvičování nových choreografií jsme střídaly s osvĕžováním v řece. Po dnešním dni máme kousek nové sestavy s hůlkou a pom-pom. Právě hrajeme noční schovku.

Den pátý:
Ráno se na nás počasí trochu mračilo, spadlo i pár kapek, ale nás to od tréninku neodradilo. V poledne jsme se nacpaly smaženým květákem a vydaly jsme se na procházku po okolí. Počasí se zatím umoudřilo a na odpoledním tréninku nás zahnalo do stínu. Po véči holky hrály hry.

Den šestý:
Snídaně byla opĕt velmi vydatná. Přidaly jsme další drahocené vteřiny do nových sestav a poté šly na oběd. Celé odpolendne jsme strávily v řece na kamanech s kamarády raky. Před večeří jsme ještě chvíli trénovaly a teď sedíme u ohně.

Den sedmý:
Jakoby počasí vědělo, že končí naše soustředění. Zatáhlo se, pršelo a byla zima. Náš poslední trénink jsme proto strávily uvnitř - naposledy jsme přidaly prvky do sestav a pak už jsme se vydaly na poslední oběd. S malým zpožděním jsme opouštěly RS Nesměř. Máme za sebou pořádný kus práce a ještě větší před sebou.Soustředění Kadetky - den první

15. srpna 2016 v 19:35 | MaM |  Akce
Celý den si užíváme sluníčka! Rozdělené do skupin jsme se ubytovaly v chatkách po 4 osobách. Začaly jsme novou sestavu a výborně tu vaří. K obědu jsme měly výpečky se špenátem a polévku, ke svačině jogurt s rohlíkem a k večeři boloňské špagety. Odpoledne jsme hrály týmové hry. Všechny zdraví Pomněnky :)